8 вересня 2017 офіційно відкрив свої двері для гостей готель Number 21 на Подолі.

.

 

Компанія DBI Hotels & Resorts підписала контракт на повне управління готелем. В дуже короткі строки було проведено повний ребрендинг готелю та його оновлення, а також здійснено перехід на міжнародні стандарти гостинності. При готелі також відривається новий ресторан, що називатиметься The Kitchen 21 на 40 посадкових місць.

Готель Number 21 розташований у самому серці історичного Подолу, всього за декілька кроків від київського фунікулеру. Він знаходиться поруч із багатьма визначними пам'ятками столиці України. Готель на 18 номерів пропонує стильні та індивідуальні дизайнерські рішення, і є винятково гарною пропозицією для шопінгу та огляду визначних пам'яток міста, що розташовані у пішій доступності.  

Кожен номер готелю пропонує неповторний шарм та оригінальні інтер'єри з використанням дизайнерських тканин. Найбільшою популярністю користуються номери Magnolia Suite та Suite McNeil. Усі номери оснащено LCD-телевізорами, вільним доступом до швидкісного Інтернету (Wi-Fi) та з пропозицією DBI Pillow Menu. Гості мають можливість скористатися безкоштовним паркінгом.

Готель розташований поруч із нещодавно відновленим Київським річковим вокзалом. У безпосередній близькості є безліч магазинів, барів та ресторанів. Станція метро Поштова площа знаходиться за 2 хвилини від готелю, що забезпечує гостям чудове сполучення з усім містом.

У прес-конференції брали участь:

  • Іранта Дюваж, Операційний директор DBI Hotels & Resorts
  • Роберт Макніл, Генеральний директор маркетинг агенції Pulse, власник готелю Number 21
  • Крістіна Серьожечкіна, Віце-президент з розвитку DBI Hotels & Resorts
  • Ольга Сварцевич, Hotel manager готелю Number 21

ДОВІДКА

DBI або DB International – готельний оператор повного циклу, що пропонує комплексні рішення у сфері готельного менеджменту власникам  малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

Египет идет на рекорд QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ

QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ

QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ QATAR AIRWAYS В КИЕВ ПРИЗЕМЛИЛСЯ