Brussels Airlines з’єднує Київ із європейською столицею

.

Brussels Airlines реагує на постійно зростаючий попит на перельоти між Києвом та Брюсселем. Протягом останніх двох років ринковий попит значно зріс. Починаючи з 17 жовтня Brussels Airlines здійснюватиме перельоти із Києва до аеропорту Брюсселя чотири рази на тиждень, забезпечуючи таким чином сполучення з містами Європи.

Завдяки візовій лібералізації в Україні та політиці країни, наближеній до ЄС, протягом останніх двох років попит на перельоти між Києвом та Брюсселем значно зріс. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем і пропонує 4 рейси на тиждень. Перший рейс Brussels Airlines відбудеться 17 жовтня. Київ є важливим промисловим, науковим, освітнім та культурним центром Східної Європи, тому Brussels Airlines розглядає його як важливий напрямок для представників бізнес індустрії та туристів. Що стосується України, рейси до Брюсселя дозволять з'єднати країну з іншими основними напрямками Brussels Airlines, такими як Лондон,Манчестер, Бірмінгем, Мадрид, Більбао, Ліон, Марсель та Женева.

Розклад рейсів (місцевий час)

Номер
рейсу

З

Час
відправлення

До

Час
прибуття

Дні тижня

SN 2858

Київ

16:35

Брюссель

18:45

....5.7

SN 2858

Київ

13:55

Брюссель

16:05

1.3....

SN 2857

Брюссель

12:00

Київ

15:50

....5.7

SN 2857

Брюссель

9:20

Київ

13:10

1.3....

Бронювання квитків доступні на сайті авіакомпанії brusselsairlines.com чи через туристичні агентства.

Про Brussels Airlines
Авіакомпанія Brussels Airlines - це національний перевізник Бельгії, який з'єднує столицю Європи з 122 містами світу, з яких 24 в Африці, яку Brussels Airlines вважає своїм другий домом. Крім Африки, Brussels Airlines пропонує понад 90 напрямків по Європі, 3 в Північній Америці, Тель-Авіві та Мумбаї. Компанія налічує понад 3900 працівників та 48 літаків, що обслуговують близько 250 рейсів щодня, доставляючи понад 9 млн. пасажирів на рік до, через та з аеропорту Брюсселя. Завдяки безкомпромісній позиції Brussels Airlines поєднує конкурентні тарифи з найвищою якістю послуг. Із щорічною зміною шеф-поварів Belgian Star, широким вибором бельгійських страв та напоїв та із п'ятьма бельгійськими відзнаками, Brussels Airlines є лицем своєї країни, що доставляє світ до Бельгії та найкраще з Бельгії в світ.
Авіакомпанія Brussels Airlines також пропонує вантажні перевезення на всіх своїх рейсах, комерціалізованих компанією Lufthansa Cargo. Авіакомпанія також здійснює щоденне обслуговування свого авіа парку. Brussels Airlines є частиною Eurowings Group та членом Star Alliance. Компанія булла заснована у 2002 році і на 100% належить Deutsche Lufthansa AG. Більше інформації на сайті авіакомпанії brusselsairlines.com

Сергей Комиссаров.