TUI Ukraine запропонує близько 40 туристичних маршрутів маловідомими місцями України

.

У рамках проекту «Знайдено в Україні» туроператор TUI Ukraine запропонує близько 40 туристичних маршрутів маловідомими місцями України. Кожен такий тур — це подорож маловідомими місцями України, якими нечасто подорожують українці.

В рамках програми підтримки внутрішнього туризму європейський туроператор компанія TUI Ukraine запропонує близько 40 туристичних маршрутів маловідомими місцями України - про це повідомила керівник проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна. «Сьогодні командою проекту розроблено 20 унікальних турів, які вже пропонуються туристам, ще 20 знаходяться у розробці», - зазначила вона.

Проект «Знайдено в Україні» спрямований на популяризацію України як привабливої у туристичному плані держави та збільшення туристичних подорожей Україною. Кожен такий тур — це подорож маловідомими місцями України, якими нечасто подорожують українці. “Ми розраховуӕмо, що тури по Україні невдовзі стануть прибутковими, тому ми готові інвестувати у цей напрямок”, - зазначив на прес-конференції генеральний директор TUI Ukraine Володимир Щупак. «Знайдено в Україні» - це новий підхід до організації подорожей по Україні, який передбачає сервіс європейського рівня та якості в Україні. Компанія TUI Ukraine , яка була офіційним туроператором “Євро-2012”, вже мала значний досвід в організації прийому іноземних гостей в Україні. Саме ці стандарти якості будуть перенесені і щодо організації подорожей українських туристів по Україні.

Вперше під час поїздок по Україні туристам пропонується відома система all inclusive: проїзд комфортабельним автобусом, проживання у готелях з високим рівнем сервісу, харчування, вхідні квитки до музеїв – туристам у цих подорожах більше не потрібно за щось доплачувати. У найближчих планах TUI Ukraine поповнити колекцію турів по Україні новими експедиціями – Буковинські Карпати, невідома Львівщина, вихідні на Чернігівщині, подорож з коучем Світланою Мітрофановою до Карпат, спа-тур до курортного селища Славське на Львівщині та поїздка до незвіданого Поділля, а також тури морським узбережжям України. Вже сьогодні на сайті туроператора доступні для бронювання такі тури як: Закарпаття за новими силами, неймовірна подорож по місцях сили Київщини: за енергією та світлом, навколо Львова за три дні – дивовижний уік-енд та інші.